Skoči na glavno vsebino

Družinski izlet s starši

V soboto, 18. oktobra smo odšli na prvi družinski izlet v naravo. Izleta se je udeležilo 18 otrok s starši. Pot nas je vodila iz Knežaka skozi Bač proti ostankom gradu Kalc. Ko smo prišli do stolpa, ki je še edini ostanek gradu, so otroci vzeli malico iz nahrbtnika, si malo odpočili, potem pa zaplesali okrog najdebelejše lipe. Ob povratku na izhodišče, pa nas je čakalo majhno presenečenje. Ogledali smo si “mini zoo”. V njem je bilo veliko koz s svojimi mladiči, dva prašiča, trije osliči in pes. Lastnik Gregor je otrokom prinesel kozlička, da so lahko potipali njegovo dlako, ulovil pa je tudi trmastega oslička, da so ga otroci lahko pobožali. Starši in otroci so na izletu uživali, saj so na koncu to tudi povedali in se zahvalili za lepo dopoldne.

Dostopnost