Skoči na glavno vsebino

S prijatelji smo pričarali otrokom veselje

V decembru se je tudi naš vrtec prostovoljno priključil projektu, ki smo ga poimenovali PRIČARAJMO OTROKOM VESELJE. Združili smo se s Centrom za socialno delo, Območnim združenjem Rdečega križa, Dekanijsko Karitas, Društvom prijateljev mladine, Skavti ter osnovnimi šolami Anton Žnidaršič, Dragotin Kette, Podgora, Rudolf Ukovič Podgrad in Tone Tomšič Knežak. Skupaj nam je uspelo obdariti kar 161 otrok iz socialno šibkih družin iz našega okolja.
Obdarovanje otrok je potekalo dva popoldneva, popestrili pa smo ga z dvema ustvarjalnima delavnicama in pravljičnim kotičkom. V tem kotičku so naše vzgojiteljice Vesna Rutar, Damijana Ličan in Petra Primc kot Babice zime najmlajšim prebirale pravljice. Najlepša hvala vsem, ki ste se nam pridružili v jesenski zbiralni akciji in s tem prispevali tudi svoj delež!

Dostopnost