Skoči na glavno vsebino

Obisk pri županu

Kdo je župan našega mesta? Kakšne naloge opravlja? Kdo mu pri tem pomaga? To so le nekatera vprašanja, ki so si jih postavili otroci iz skupine Veveričke. Za odgovore so se obrnili kar na župana občine Ilirska Bistrica. Gospod Emil Rojc jih je prijazno sprejel kar v sejni sobi, kjer skupaj z občinskimi svetniki sprejema pomembne odločitve za našo občino. Odgovoril jim je na vsa vprašanja, obenem pa jim dal tudi možnost, da sami odločijo kakšna igrala bi si v prihodnje želeli imeti v mestnem parku. Otroci in vzgojiteljici se še enkrat lepo zahvaljujejo g. Emilu Rojcu za topel sprejem, predstavitev njegovega dela ter darilo, ki je čakalo prav vsakega otroka posebej. Zahvaljujejo se tudi mamici Tini Kocjan, ki je organizirala njihov obisk.

Dostopnost