Skoči na glavno vsebino

Teden otroka v Polžkih

Desktop

Teden otroka, ki je potekal od 5. do 10. oktobra, smo v skupini Polžki obeležili s številnimi zanimivimi dejavnostmi. Veliko smo se pogovarjali o prijateljih, starših, se igrali socialne igre ter prebrali pravljico z naslovom Vse si delimo. Tako kot si junaki zgodbe pripravijo palačinke, smo se tudi mi posladkali z njimi in si jih med seboj razdelili.
Sodelovali smo tudi pri projektu Zveze prijateljev mladine ter na temo Nekaj ti moram povedati izdelali napravo za komuniciranje, in sicer telefon iz odpadnega materiala z imenom Zvonko.
Bogat in pester teden smo zaključili z ogledom lutkovne predstave Muca Copatarica, ki so nam jo zaigrali otroci iz skupine Metuljčki. Vsak otrok je ob koncu tedna dobil darilce v obliki fantka ali punčke s svojo sliko in sporočilom za starše.

Dostopnost