Skoči na glavno vsebino

Teden otroka v skupinah Mravljice, Želve in Pingvini

V prvem tednu meseca oktobra je bila pozornost še bolj namenjena našim korenjakom. Otroci so bili deležni drugačnega ritma, dejavnosti, predvsem pa razgibanosti. V samem začetku, po dolgem vikendu crkljanja, igranja in spanja smo v goste povabile knjižničarko Vlasto in zajčka Maksija, ki nam je pripovedoval pravljico Lev v knjižnici. Naslednji dan smo odprle vrata svoje igralnice in povabile še ostale otroke, da so se prosto sprehajali in igrali. Na sredini delovnega tedna smo pripravile poligon na prostem, kjer so otroci imeli možnost gibanja na svežem zraku. Teden otroka smo zaključile z Land Artom. Z otroki smo odšle v gozd, kjer smo nabrali listje, lubje, storže in veje ter ga uporabili za ustvarjanje na prostem. Radovednost je bila prisotna pri vseh dejavnostih, radi so se družili in sodelovali.

Desktop6

Dostopnost