Skoči na glavno vsebino

Sonce se smeje

Ne glede na to, da nas je v soboto prebudil dež, smo v našem vrtcu vseeno priklicali sonce. Zahvaljujoč našim novim prostorom, smo prireditev preselili v notranje prostore.

Sonce se je smejalo v »ritmih« Sapramiške, miške iz zgodbe Svetlane Makarovič, ki je v preteklem letu praznovala 40 let. Za otroke smo pripravili različne ustvarjalne delavnice, ogledali so si lahko projekcijo naše lutkovne predstave in tudi razstavo IZ malega raste veliko, pol stoletja slovenskih vrtcev. Pri izpeljavi prireditve so se nam s svojimi delavnicami pridružili še Klub študentov Ilirska Bistrica, društvo Vezi, fotografsko društvo Sušec in Točka moči – večgeneracijski center.

Prireditev smo sklenili s skupno pesmijo in s tem že naročili sonce za naslednje leto.

Dostopnost