Skoči na glavno vsebino

Družine v Mravljicah (3. del)

V maju smo zaključili z druženji s starši v naši skupini. Tinina mamica se je k nam pripeljala kar z rešilcem, ki smo si ga lahko podrobno ogledali. Evina mamica je s seboj pripeljala malega Martina in nam razložila vse o dojenčkih. Irisini starši so nam razkazali prodajalno in predstavili delo avtomehanika, Lanina mamica pa nas je seznanila z varnim obnašanjem v prometu. V prodajalni smo obiskali tudi Lukčevo mamico, Anžetov očka pa nam je predstavil delo in opremo vojaka. V vrtcu nas je obiskala tudi Žanina psička Gea in nam pokazala svoje trike. Vsa doživetja so nas pošteno utrudila, zato se nam je sladoled v senčki v parku prav prilegel. Prisrčna hvala vsem, ki so se odzvali našemu vabilu in nam popestrili dopoldneve!

                         

Dostopnost