Skoči na glavno vsebino

Teden otroka

Ob Tednu otroka  smo vzgojiteljice srednjih oddelkov otrokom pripravile posebne dni. V ponedeljek so imeli otroci dan želja, v vsaki igralnici se je dogajalo nekaj zanimivega in otroci so po želji hodili med oddelki in se igrali z vrstniki iz sosednjih skupin. V torek smo imeli krompirjev dan, otroci so spoznavali krompir, spoznavali kako se ga pripravi, kje raste, kuhanega so olupili in pojedli. Prav zabavno je bilo. V sredo smo odšli v gozd, vsi skupaj smo raziskovali v njem in prišli nazaj čisto blatni.  V četrtek smo imeli pravljični dan, ugibali uganke in poslušali pravljico. V petek pa smo se prepustili glasbi, petju in plesu. Tako smo resnično povabili veliko sonca v naša in otroška srca.  Kako lepo nam je bilo si lahko ogledate na razstavi v večnamenskem prostoru, ki jo bomo vzgojiteljice pripravile v prihodnjih dneh.

Dostopnost