Skoči na glavno vsebino

Teden otroka v starejših skupinah

Teden otroka nas vsako leto spodbudi, da za otroke pripravimo dejavnosti, ki so jim ljube: druženje, gibanje in igra. V ponedeljek smo v skupinah Levčki, Ovčke in Veveričke odprli svoja vrata in povabili sosede, da se nam pridružijo pri različnih dejavnostih. V torek smo najprej urili svoje spretnosti na poligonu, ki so ga pripravili košarkarji KK Plama Pur, nato pa še na poligonu, ki so ga na dvorišču pripravile naše vzgojiteljice. V sredo smo se skupine Muce, Ovčke in Veveričke odpravile na planinski izlet v Jasen. Tam smo našli čisto pravi dom Muce Copatarice, ki je žal ni bilo doma. Nam jo je pa pošteno zagodla, saj nam je tačas razmetala naše copate  v vrtcu! Četrtek je bil pravi dan za mini kros. Pomerili so se otroci iz skupin Ovčke in Veveričke. V petek pa smo v goste povabili strokovne delavke Knjižnice Makse Samsa, ki so nam pripravile lutkovno predstavo »Medved Medoliz«. Teden je minil, kot bi mignil. Le kaj nam prinašajo naslednji?

Dostopnost