Skoči na glavno vsebino

Matulji – 4. domaći festival djećjeg vrtića Matulji

Z velikim veseljem smo se odzvali povabilu Hrvaškega  vrtca Matulji. V športni dvorani je 26. 4. potekal 4. DOMAĆI FESTIVAL  DJEČJEG VRTIĆA MATULJI. Prvi se je predstavil vrtčev pevski zbor Čebelice s pesmicama Bosi in obuti vrabci (Mira Voglar), Pajek (Janez Bitenc). Vodila jih je zborovodkinja Cilka Gerželj, na klavirsko harmoniko jih je spremljala Maja Porta.

Nato so se predstavili še otroci, ki obiskujejo ljudske plese. Skupaj z mentoricami Nives, Sabino in Andrejo so zaplesali Cotiš in Pastirico. Ob zaključku prireditve smo prejeli zahvalo za sodelovanje. Ravnateljica Ingrid Fatur je vrtcu Matulju predala simbolno darilo zahvale. Za otroke je bila prireditev prav posebno doživetje, prav tako tudi vožnja z avtobusom.

Vrtcu Matulji se lepo zahvaljujemo za povabilo in njihovo gostoljubje.

Staršem se lepo zahvaljujemo za izkazano podporo in potrpljenje.

Dostopnost