Skoči na glavno vsebino

Čarobna krogla želja

V skupini Muce smo za izhodišče dejavnosti prebrali slikanico Čarobna krogla. Vsak otrok, si je nato zaželel nekaj, kar bi rad počel v vrtcu. Otroci so imeli različne ideje, in sicer, da bi obiskali jaslično skupino in tam ostali do kosila, da bi naredili poligon iz blazin, da bi telovadili z obroči, da bi odšli v park na igrala, da bi pokali balone, da si naredimo gledališko predstavo o medvedu, da bi nas v vrtcu obiskali gasilci, policisti, da bi spekli čokoladno torto….

Želje otrok smo vsakodnevno uresničevali ter tako otrokom risali nasmeh na obraz.

Prav posebna zahvala gre gasilcem, gasilkam gasilskega društva Ilirska Bistrica ter Policijski postaji Ilirska Bistrica (policistu Ljubiču), ki so se odzvali našemu povabilu in nas obiskali v vrtcu.

Dostopnost