Skoči na glavno vsebino

Simbioza giba v starejših oddelkih

V tednu simbioze smo se skupine starejših oddelkov odpravile na različne dejavnosti z različnim generacijami. Nekatere skupine so na obisk povabile stare starše, druge starejše občane, tretje pa so se same odpravile na obisk k someščanom. V skupino Muce so povabili stare starše in se z njimi sprehodili po mestu ter se ustavili v Čebelarskem domu. V skupini Veverice pa so se s starši in starimi starši odpravili na planinski izlet na Hrib Svobode, se udeležili joge pod vodstvom gospe Savine Gorišek, obiskali varstveno delavni center ter se z varovanci odpravili do izvira Sušca. Skupina Ovčke se je odpravila na izlet na Hrib Svobode s starimi starši in starši ter se tam zabavala na travniku. Levčki pa so telovadili z oskrbovanci v Domu starejših občanov ter se s svojimi najbližjimi odpravili na planinski izlet k Sušcu.

Dostopnost