Razveseljujemo bolne otroke

Otroci so iskreni, razigrani, nežni, ljubeči in nagajivi. Vsi si želimo, da bi bili vedno in najprej tudi zdravi. V skupini Levčki smo se v tednu otroka pogovarjali o malih prijateljih, pravih junakih, ki dneve zaradi bolezni preživljajo na pediatričnem oddelku SB Izola.

Da bi jim pričarali nasmeh na obraz in jim vsaj malo polepšali težke trenutke, smo jim poslali prav posebno pošto, pisemca polna dobrih želja.

Tekom šolskega leta bodo svoje izdelke in risbe pošiljali tudi otroci skupin Ovčke, Veverice, Muce, Krtki in Sovice.

Skupaj si tako želimo ponesti mavrico veselja tja, kjer jo otroci najbolj potrebujejo. Da bodo lahko jeseni v morju listja cepetali in s prijatelji po lužah veselo skakali.