Skoči na glavno vsebino

Pomahajmo po Sloveniji

Otroci iz skupine Pingvini so bili v vrtčevem letu 2020/21 vključeni v mednarodni projekt “Pomahajmo v svet”. Povezovali so se s prijatelji iz Podbočja pri Kostanjevici na Krki. Dejavnosti so potekale preko petih prstov, kjer so otroci spoznavali sebe, svojo družino, prijatelje iz sodelujočega mesta ter svoj vrtec. Projekt je skozi celo leto, pa čeprav je bilo letos drugačno močno, povezoval oba mesta ter vsem prinesel veliko veselja in navdiha. Otroci so pri vseh vsebinah aktivno sodelovali, spoznavali posamezne vsebine določenega prsta, si pripravili kratek nastop s pesmicami, plesom, plakati, s katerimi so se po vsakem zaključnem »prstu« predstavili našim prijateljem iz Podbočja. Sodelovanje v mednarodnem projektu »Pomahajmo v svet« in s tem pridobljene veščine predstavljajo dodano vrednost našemu pedagoškemu delu in kvalitetnemu znanju otrok.

Dostopnost