Skoči na glavno vsebino

Jesenski cvetlični vrt v našem vrtcu

Otroci iz skupin Srnice in Piščančki so že v poletnih mesecih radi opazovali cvetoče sončnice in zaželeli so si, da bi imeli rožice kar čez celo leto. Vzgojiteljice in otroci smo se kot pravi vrtnarji lotili dela. V pisane odslužene škorenjčke smo zasadili mačehe in tako polepšali vrtčevo ograjo pri vhodu. Na gredice pa poleg rožic postavili še tri hišice (rumeno, rdečo ter zeleno), ki predstavljajo tri vhode našega vrtca. Do hišic vodijo barvni kamenčki, ki so jih pobarvali otroci sami, pisane potke, ki se prepletajo in kamenčki, ki vsak po svoje žarijo ter nam sporočajo, da smo kljub času, ki nas navidezno ločuje, še vedno povezani med seboj. Hmmm… le kakšen bo ta vrtiček pozimi?

Vzgojiteljice Cilka, Damijana, Sabina in Petra.

                                                                                            

Dostopnost