DRUŽABNO ŠPORTNA URICA

Otroci in starši skupine Veveričk so se udeležili družabno športne urice. Njihova naloga je bila, da sledijo puščicam in pridejo do zbirnega mesta. Vsem je uspelo in tako smo se dobili na vrtčevem zgornjem igrišču. Vzgojiteljici sva se spremenili v nagajiva škrata. Skupaj smo se tako igrali igro Okameneli z žogo. Sledila je metoda igre z žogami različnih barv. Otroci in starši so jih najprej prinesli v koš. Sledilo je še ločevanje po barvi. Njihova naloga je bila, da so žogico vrgli v koš z ustrezno barvo. Nato smo se sprostili ob masaži s senzornimi žogami. Ob koncu našega druženja smo otrokom podelili zasluženo medaljo. Tako smo se različne generacije med seboj družile, si pomagale, se zabavale, se razmigale in se imele lepo.