Božično – novoletna delavnica s starši

V skupini Ovčke je v torek, 13. decembra v popoldanskem času vladalo pravo čarobno vzdušje. Kaj vse otroci zmorejo in znajo, so z velikim veseljem pokazali na kratkem nastopu. Po nastopu smo se preselili v svojo skupino, kjer so s svojimi starši ustvarjali prečudovite novoletne dekoracije. Tako se je naša igralnica spremenila v smrečice, jelenčke in snežinke.

Delavnico smo zaključili s slastnimi piškoti, ki so jih otroci sami naredili, in sokom. Veliko pomeni že čas, ki ga posvetimo drug drugemu. In ravno to smo včeraj tudi storili. Tako smo še bolj v december zakorakali s tisto pravo iskrico v očeh, ki v vseh nas prebudi čarobnost praznikov. Vsem staršem se lepo zahvaljujemo za obisk in marljive roke.