Skoči na glavno vsebino

PRED POLETNIMI POČITNICAMI

Lepo pozdravljeni!

Pred začetkom poletnih počitnic  bi vas radi spomnili na možnost napovedane odsotnosti otroka iz vrtca, če bo otrok odsoten več kot 30 in manj kot 90 dni (to velja za čas od 15.6. do 14.9.). V tem času ste upravičeni do znižanega plačila vrtca za en plačilni razred manj. Obrazec za napoved odsotnosti lahko dobite pri strokovnih delavkah v oddelku ali pa na internetni strani vrtca in ga je potrebno oddati vsaj 3 delovne dneve pred pričetkom otrokove odsotnosti.

Otroke, ki jeseni odhajajo v šolo je potrebno izpisati iz vrtca (8 dni pred želenim datumom izpisa). Izpisni list dobite pri strokovnih delavkah v oddelku ali pa na internetni strani vrtca.

Želimo vam mirno, ravno prav pisano in dogodivščin polno poletje!

Vodstvo vrtca

Dostopnost