Skoči na glavno vsebino

SODELOVANJE S PEDIATRIČNIM ODDELKOM SB IZOLA

Na pediatričnem oddelku Splošne bolnišnice Izola vsako leto v prazničnem decembrskem času zaposleni organizirajo božično novoletni bazar, ki smo se ga že sedmo leto zapored udeležile tudi strokovne delavke našega vrtca. Z izdelki smo prispevale k zbiranju sredstev za nakup igrač, knjig in učnih pripomočkov, ki jih potrebujejo na pediatriji.

Tekom celotnega šolskega leta otroci starejših skupin Veverice, Ovčke, Levčki, Muce, Krtki in Sovice sodelujejo tudi s pošiljanjem risbic in lepih želja otrokom, ki dneve preživljajo v bolnišnici. Z vzgojiteljicami se na temo zdravja, solidarnosti in pomoči drugim v skupini pogovarjajo, ustvarjajo in spoznavajo, da je lepo nekaj dobiti, še lepše podariti, najlepše pa nekomu pričarati nasmeh.

Dostopnost