Skoči na glavno vsebino

Decemberski dnevi

Praznične decembrske dni smo otroci in vzgojiteljice iz skupin Pingvinčki, Želve in Mravljice izkoristili za skupne aktivnosti.

V začetku meseca smo skupaj okrasili novoletno jelko, nadaljevali smo z izdelovanjem voščilnic in jih po mestu razdelili mimoidočim. Vzgojiteljici Sabina in Marjanca sta nam zaigrali lutkovno predstavo z naslovom Sneženi mož in dobre vile, otroci iz skupine Pingvinčki pa so zaigrali gledališko predstavo po pravljici Rokavička. 

Ker mesec december ne mine brez peke in sladkih dobrot, smo v nabiralniku zbirali praznične recepte. Starši so nam zaupali kar 30 receptov, ki so izobešeni na zidu pred skupino Pingvinčki. Vabimo vas, da si jih preberete in upamo, da boste dobili kakšno idejo za peko v teh prazničnih dneh.

Dostopnost