KRTKI RADI MIGAMO

V sklopu mesečne teme MI RADI MIGAMO, smo v skupino Krtki povabili kolesarja Robija Jenka. K nam  se je pripeljal kar s kolesom, ter tako vzbudil radovednost pri otrocih. Povprašal jih je ali se radi vozijo s kolesom, jim povedal kakšne vrste koles poznamo ter kakšno opremo potrebujemo za na kolo. Nato smo se skupaj odpravili na šolsko igrišče, kjer nas je že čakal poligon. Najprej so otroci opazovali Robija, nato pa začeli en po en kolesariti med stožci. Ko so vožnjo cik-cak osvojili, so se pomerili v vožnji po zmeraj ožji progi. Upoštevati so morali tudi pravila v prometu (prometne znake, semafor, prehod za pešce). Hvala g. Robiju Jenku za sodelovanje in lepo predstavitev. Otroci so v kolesarjenju zelo uživali.