Skoči na glavno vsebino

Angleščina v vrtcu

Tečaj angleščine za predšolske otroke smo zaključili z zaključno prireditvijo ali čajanko, oziroma kot se za prave Angleže spodobi – Tea Party. V ponedeljek, 5. maja smo se vsi nastopajoči učenci ter vsi povabljeni starši in sorodniki zbrali v telovadnici vrtca, kjer so se otroci, ki so obiskovali urice angleščine , predstavili s petjem angleških pesmi in izštevank ter ob ritmu angleške melodije tudi zaplesali.

ZAHVALA

Otroci,

hvala za vašo pozornost, dobro voljo ter pristno in pozitivno energijo pri vaših prvih korakih učenja angleščine.

Spoštovani starši, ravnateljica ter vzgojiteljice,

hvala za vašo pozitivno spodbudo in podporo pri izvajanju in realizaciji prvih, najbolj pomembnih korakov učenja tujega jezika.

Želim vam prijetno preživete in tople pomladne ter poletne dni.

Mentorica: Anja Frank

Dostopnost