Skoči na glavno vsebino

Radi delamo dobro

SPOŠTOVANI STARŠI IN DRUGI DRUŽINSKI ČLANI!

OBVEŠČAMO VAS, DA BO OD 1. APRILA DO 30. APRILA 2015 V MERCATOR CENTRU ILIRSKA BISTRICA POTEKAL PROJEKT »RADI DELAMO DOBRO«, V KATEREGA JE BIL PREDLAGAN TUDI NAŠ VRTEC.
KUPCI BODO OB VSAKEM NAKUPU PREJELI POSEBEN ŽETON. Z NJIM BODO V GLASOVALNE SKRINJICE ODDALI SVOJ GLAS PODPORE ENI IZMED TREH SODELUJOČIH ORGANIZACIJ.
OB ZAKLJUČKU GLASOVANJA BODO NAGRAJENE VSE TRI ORGANIZACIJE. TISTA, KI BO ZBRALA NAJVEČ ŽETONOV, BO PREJELA MERCATORJEVO DONACIJO V VIŠINI 1000 EUR, DRUGOUVRŠČENA BO PREJELA DARILNO KARTICO V VIŠINI 200 EUR, TRETJEUVRŠČENA PA DARILNO KARTICO V VIŠINI 100 EUR.
V MERCATORJEVI TRGOVINI JE VRTEC PRIPRAVIL PREDSTAVITVENI KOTIČEK Z OTROŠKIMI IZDELKI. VABIMO VAS, DA SI KOTIČEK OGLEDATE IN ŽETON ODDATE V SKRINJICO VRTCA JOŽEFE MASLO ILIRSKA BISTRICA. PODARJENA SREDSTVA BODO NAMENJENA NAKUPU DIDAKTIČNIH PRIPOMOČKOV ZA OTROKE.

HVALA VAM ZA SODELOVANJE IN PODPORO!

Otroci in zaposleni iz vrtca

Dostopnost