Skoči na glavno vsebino

Sonce se smeje 2015

V soboto 6.6.2015 smo preživeli lepo družabno dopoldne na vrtčevi prireditvi Sonce se smeje. Rdeča nit letošnje prireditve je bila zgodba o Martinu Krpanu. Ker pa se je Martin Krpan na poti v naš vrtec izgubil, smo ga morali najprej poiskati. Po nekaj ugankah, ki so nas čakale po poti na hrib Svobode, nam ga je le uspelo najti. Skupaj smo se odpravili nazaj pred vrtec, kjer smo na delavnicah izdelovali številne izdelke, se družili s taborniki, gasilci, policisti, banko Koper, bistriškimi študenti, karate klubom Oldersi, s harmonikaši Nika Polesa, kulturnim društvom Prem, kozmetičnim studijem Sabina, frizerskim salonom Glamur, punčkami Mimma, zdravstvenim domom Ilirska Bistrica ter plesno šolo Miki. Prijetno druženje smo sklenili z nastopi vrtčevih otrok in harmonikaši Nika Polesa. Zaposleni se zahvaljujemo vsem, ki so kakorkoli pomagali, da smo uspešno organizirali in izpeljali še eno vrtčevo prireditev. Zahvala tudi vsem obiskovalcem, donatorjem in sodelujočim!

Dostopnost