Skoči na glavno vsebino

Lovec na obisku

Sredi letošnje čudovite jeseni, nam je en dopoldan popestril Svenov očka – gospod Mitja. Gospod Mitja je v prostem času lovec in med nas je prišel, da nam pove vse o lovcih, živalih za katere skrbijo, gozdu, opremi lovcev…Poleg tega, da je gospod Mitja na obisk prišel v lovski svečani opremi, je s seboj je prinesel še nekaj zanimivih reči. Tako smo izvedeli kaj pomeni, če ima lovec na klobuku zataknjeno smrekovo vejico. Za čekane smo lahko prijeli medvedko. Od blizu smo si ogledali maketo lovske opazovalnice. Skozi daljnogled pokukali na drevesa pred vrtcem. Raziskovali lovsko revijo Lovec in videli celo čisto pravo lovsko puško.Ker smo tako lepo sodelovali in postavljali zanimiva vprašanja, nam je gospod Mitja razdelil še zanimive pobarvanke.

lovec

Dostopnost