Skoči na glavno vsebino

Pohod z lučkami in ogled predstave

Nešteto lučk in drobne snežinke so pričarale pravo zimsko vzdušje na že tradicionalnem pohodu z lučkami v četrtek, 13. 12. 2018. V Domu na Vidmu smo si ogledali lutkovno predstavo z naslovom Bi se gnetli na tej metli? v izvedbi strokovnih delavk vrtca. Prijazna čarovnica se je odpravila na potovanje s svojo mačko, medtem, ko sta leteli na metli pa ji je veter odpihnil klobuk. Našel ga je psiček in tako se je prava dogodivščina zares začela. Nanjo je popeljala živalske prijateljčke, a brez zapletov ni šlo. Metla se je zaradi teže zlomila, soočiti pa so se morali tudi z zmajem.  Če jim je uspelo si poglejte v spodnjem videu.

 

                                                                                                                                                                

 

Dostopnost