Skoči na glavno vsebino

Predstava v gozdu

Lep jesenski dan je vabil v naš gozdni kotiček, kamor otroci iz skupine Sovice vsak teden tako radi zahajamo. A ta dan je bil še prav poseben, saj nas je v gozdu čakala prava pravcata lutkovna predstava. Ko smo prispeli, je nekdo vprašal: »Ja, kam se bomo pa usedli?« Veliki kamni so bili kot nalašč, a najprej je bilo treba vsak svoj »sedež« pripraviti. Nekateri smo kamen nesli, drugi kotalili, nekateri smo zmogli sami, drugi smo prosili za pomoč prijatelja … Nato smo se posedli in si ogledali lutkovno predstavo Volk in trije prašički, ki jo je izvedla vzgojiteljica Petra. Čarobno pravljično vzdušje je še posebej pričaralo padanje suhega listja z dreves. Po predstavi pa smo se še sami prelevili v strašne volke in lomastili po gozdu vse do kosila.

Dostopnost