Skoči na glavno vsebino

SODELOVANJE Z DOMOM STAREJŠIH OBČANOV ILIRSKA BISTRICA

V mesecu decembru smo skupina Ustvarjalni palčki pripravili lesene palčke, darila in jelenčke. Pri barvanju so nam pomagali tudi otroci iz skupine Veverice. Z izdelki smo okrasili okolico Doma starejših občanov lirska Bistrica.

Ponovno smo se jih spomnili v prazničnih dneh. Poslali smo jim posnetek z naslovom Novoletno voščilo. Pri ustvarjanju le- tega so sodelovale naslednje skupine; skupina Muce se je predstavila z angleško pesmijo Jingle, jingle, little bell. Skupina Krtki se je predstavila s pesmijo, Kje živi pravljica? Skupina Veverice se je predstavila s plesom Bele snežinke. Skupina Ovčke je zapela pesem Prve snežinke. Skupina Levčki je zaplesala Škratji ples. Varovancem ter zaposlenim doma smo ob koncu poslali še naše želje.

Verjamemo, da smo prispevali k prazničnemu vzdušju ter da je bil nastop otrok za varovance doma lepo darilo.

Dostopnost