Skoči na glavno vsebino

Lutkovna predstava

V sredo, 26. januarja so si otroci iz vrtca ogledali lutkovno predstavo z naslovom Račka Olivija gre v svet. Predstavo je pripravilo Gledališče Zapik.

Svet je darilo, pravzaprav je velik kup daril. Ko odpiramo enega za drugim, smo presenečeni, vznemirjeni, včasih navdušeni, včasih pa razočarani in jezni. Tako kot mala račka Olivija, ki je bila tudi sama darilo. Otroci so jo spremljali od jutra do večera, veselili so se njenih velikih in malih zmag, skupaj z njo so se čudili in navduševali ter ob neuspelih poskusih se skupaj z njo jezili in navduševali.

Predstava je bila zaradi upoštevanja higienskih ukrepov za preprečevanje širjenja COVID-19 odigrana dvakrat. Z velikim navdušenjem in doživetostjo so predstavo spremljali in z aplavzom nagradili nastopajočo.

Dostopnost