Skoči na glavno vsebino

OBISKALA NAS JE SLIKARKA DRAGICA SUŠANJ, KI SLIKA Z USTI

»Podprite me tam, kjer sem močan in moje šibkosti bodo izginile!« (Maorska modrost)

V letošnjem šolskem letu so se projektu Korak k sončku pridružile skupine Krtki, Veverice, Ovčke in Levčki. Ker smo se pogovarjali o drugačnosti, smo k nam v vrtec povabili čisto posebno gospo. Obiskala nas je Dragica Sušenj, ki je zaradi poškodb v prometni nesreči postala tetrapleginja. Gospa Dragica je v sebi odkrila velik talent in postala slikarka, ki slika z usti. Imela je že vrsto razstav in nekaj svojih del je predstavila tudi našim otrokom. Otroci so njeno slikanje z usti opazovali z velikim zanimanjem in navdušenjem. Nadvse smo hvaležni, da je svoj talent delila tudi z nami in nas tako oplemenitila še z eno neprecenljivo izkušnjo.

Dostopnost