Skoči na glavno vsebino

Tačja olimpijada

Ker so nas obiskali prav posebni prijatelji. Otrokom iz skupine Ovčke, njihovim staršem in vzgojiteljicam so se pridružiti terapevtski pari iz društva za terapijo s pomočjo psov Tačke pomagačke. Izvedli smo Tačjo olimpijado. S pomočjo zemljevida so se družine odpravile na pot in obiskale pet postaj. Na prvi postaji so izvedle čisto pravi kostkokop. S pomočjo lopatk so otroci v peskovniku iskali kosti ter jih s pomočjo ščipalk pripenjali na psička Primusa. Na drugi postaji so otroci psički Lori pomagali pospraviti raztreseno torbo, v kateri je bilo veliko pripomočkov za nego in igro s psom. Na tretji postaji so se družine zabavale s psičko Šano in velikim padalom.  V čarovnijo jih je popeljal Pixi, skozi živi tunel pa psička Fancy, katera nas je obiskovala vsak mesec. Ob zaključku olimpijade so si otroci prislužili tačjo medaljo, psički pa sladek priboljšek. Bilo nam je zelo lepo.

Dostopnost