Skoči na glavno vsebino

Spoznavanje poklicev v skupini Ovčke, 1.del

V skupini Ovčke smo spoznavali različne poklice. Pobliže smo spoznali maserja, fizioterapevtko ter direktorja in direktorico podjetja Irbis. Vse te poklice pa so otroci spoznavali s pomočjo staršev. K nam sta na obisk prišla fizioterapevtka in maser, mi pa smo obiskali podjetje Irbis.

Maser (očka Uroš) je s seboj prinesel masažno mizo, kineziološke trakove in ventuze. Pokazal nam je različne tehnike in vrste masaž ter pripomočke, ki jih uporablja pri masaži. Otroci so drug drugega masirali in se zabavali, ko so preizkušali masažno mizo.

S fizioterapevtko (mamo Danijelo) smo se razgibali in zabavali ob gibalni igri. V podjetje Irbis smo se odpeljali z avtobusom, tam sta nas pričakala mama (Mojca) in očka (Miha). Pokazala sta nama proizvodnjo, skladišča in pisarne. Otroci so si sami naredili milo z vonjem čokolade ter se na koncu posladkali s piškoti in čajem.

 Vsem staršem se za njihov trud in čas najlepše zahvaljujemo.

Dostopnost