Skoči na glavno vsebino

KOLESARSKA DIRKA PO NAŠEM LEPEM MESTU

V petek, 16.6.2023 so najstarejše skupine v vrtcu nestrpno čakale kdaj se bodo odpravile na kolesarsko dirko. Pripravili so si navijaške rekvizite, zelene zastavice, ki so jih otroci sami naredili, slovenske zastave ter se oblekli v zelene majice. V navijaškem duhu so se odpravili do prizorišča, kjer so nestrpno čakali naše kolesarje. Bučno so navijali in kričali “Dejmo, Slovenci!!!” in “Kdor ne skače ni Slovenc, hej, hej, hej”!!! Po končani dirki so se odpravili nazaj v vrtec, tam so si osvežili otroška grla in počasi odšli domov.

Bilo je enkratno in neponovljivo!!! Hvala Robiju Jenku in TIC-u za organizacijo in ves trud, ki so ga vložili v kolesarsko dirko po našem lepem mestu. Hvala, da so bili lahko tudi naši najmlajši del te čudovite zgodbe.

Dostopnost