Skoči na glavno vsebino

POLETNA NOČ V VRTCU

V skupini Ovčke smo s petka na soboto preživeli čudovito in nepozabno noč v vrtcu. V pričakovanju noči smo se zbrali v vrtcu ob 18. uri. Otroci so s seboj prinesli potovalke, spalne vreče, ljubkovalno igračo in naglavne lučke. Ko so se otroci poslovili od staršev smo se odpravili na lov za zakladom. Po končnem lovu smo pripravili taborni ogenj in se v vrtec vrnili na večerjo. Vzgojiteljice smo jim pripravile hot doge, ki so jih s slastjo pojedli. Ko se je začelo mračiti, smo vzeli naglavno lučko in se odpravili k tabornemu ognju, da bi si spekli penice. Vsi navdušeni in veseli smo odšli v telovadnico, kjer so si otroci ogledali otroški film z naslovom “Sreča na vrvici”. Ker v kinu ne sme manjkati kokic smo jih tudi mi imeli s seboj. Pred koncen filma nam je spanec že vztrajno lezel na oči. Umili smo si zobe in utrujeni zlezli v svoje spalne vreče. Polni lepih spominov in ponosni sami nase so otroci po zajtrku odhiteli v naročje svojih staršev. Ta dan je na vse nas pustil en velik pečat lepih spominov.

Dostopnost